Podsumowanie Ligi 3v3

Król Klasyfikacji Kanadyjskiej - Zielin - 43 goli i asyst
Wieckról Klasyfikacji Kanadyjskiej - OSTRgreat - 32 goli i asyst

Za każde czyste konto uzyskane w meczu - Huhpro & Naku & DonMamuto

"Czarny Koń" sezonu - LAMOBUSY - szczerze powiedziawszy nigdy nie nominowalibyśmy tego składu do 1 miejsca w tym sezonie , pozorne osłabienie na GK okazało się wzmocnieniem, które przyniosło korzyści w całym sezonie. Jednakże siła całego sezonu tkwiła w ataku, w szaleńczym ataku, który przyniósł aż 74 gole i asysty. Forma utrzymywała się przez cały sezon co zaowocowało zwycięstwem Ligi, gratulujemy!!

Gracz sezonu - Zielin - nikt chyba nie ma wątpliwości kto powinien zostać Graczem Sezonu, król strzelców i król asyst jednocześnie, do tej pory w żadnej lidze, żadnemu zawodnikowi nie było dane szczycić się takimi osiągnięciami w jednym sezonie.

Wypożyczenie sezonu - Luk w meczu http://powerworld.futbolowo.pl/game/183886 - z wyborem zawodnika do tej kategorii mieliśmy delikatny problem, czy wybrać OSTR w meczu 10 kolejki z DTC czy Luka, oboje bardzo pomogli "swoim" drużynom, jednakże to Luk brał udział w trudniejszym meczu i miał większy udział w zwycięstwie. 3 gole które strzelił tak naprawdę dobiły All Stars, więc wybór padł na niego.

Debiut sezonu - Luk - w swoim debiucie zdobył koronę Króla Bramkarzy, z początku sezonu miał naprawdę imponujący wynik na GK, z czasem szło trochę słabiej, ale poziom był na tyle solidny by utrzymać top 1.

Zaskoczenie sezonu - Bicz - któż by pomyślał, ze nasz drogi biczu będzie królem strzelców? Któż by pomyślał, że nasz drogi biczu zdobędzie asystę? No nikt! Myślę, że to zaskoczenie dla wszystkich, bo jego forma, która osiągnął, potrafiła w pojedynkę wygrać nie jeden mecz.

Niedoceniony gracz sezonu - Yogi - tutaj nie było żadnych wątpliwości, bo to gracz którego potencjału nie wykorzystywano. Zagrał tylko 43 min , a osiągnął 14 goli i 1 asystę. Kto wie, gdyby grał wszystkie mecze i przede wszystkim całe może by walczył o koronę króla strzelców, może i Węże osiągnęłyby wyższe miejsce w tabeli...

Skład sezonu :

Podstawowy -
Luk - w sumie to skład sezonu został wybrany na podstawie statystyk, Luk top 1 GK , więc to miano mu się należy jak psu zupa

Zielin - taki malutki gimbusek, który pitolnął 30 goli i dorzucił 13 asyst

Bicz - mózg trzeźwy to i gole się strzela, zasłużył na bycie w najlepszym składzie Ligi

Rezerwowy -
DonMamuto - nikt tak nie denerwuje Zielina jak właśnie on, ale jak widać Wice Króla GK ma to o co mu chodzi?

OSTRgreat
- trochę strzela, trochę asystuje, w sumie to taki filar defensywy i ofensywy jednocześnie, gracz kompletny

Ibrahimović - kompletnie nietrafione wypożyczenia, jednakże gdy grał ze swoim zespołem to grał na wysokim poziomie, nie zawinił przy 3 miejscu swojej drużyny