Podsumowanie i klasyfikacja końcowa - POWER CLASSIC 2v2

Z dniem dzisiejszym kończy się liga Power Classic 2v2, nadszedł zatem czas podsumowań. Przez ostatni miesiąc 9 par zacięcie walczyło, aby osiągnąć sukces. Był to miesiąc pełen emocji, ambicji, roszad, a także niewielkich sporów. Poziom był bardzo wyrównany, nie licząc naszych laureatów, którymi są OSTR & Kazimierz Deyna. Byli faworytami już od pierwszego meczu, nie odnieśli żadnej porażki oraz są parą która strzeliła najwięcej bramek i straciła najmniej podczas rozgrywek.
Chciałabym również zaznaczyć, że liga okazała się mieć dużą frekwencję, na 45 meczów padły tylko 3 walkowery!

Końcowo tabela prezentuje się tak:

Do Rankingu Wszech Czasów dodana zostanie następująca ilość punktów :

LIGA 2v2
1 miejsce - 31,5 pkt
2 miejsce - 22,5 pkt
3 miejsce - 13,5 pkt
4 miejsce - 4,5 pkt
Para z największą ilością strzelonych goli - 3 pkt
Para z najmniejszą ilością straconych goli - 3 pkt

JESZCZE RAZ SERDECZNIE GRATULUJĘ WSZYSTKIM PAROM ORAZ ZAPRASZAM DO KOLEJNYCH ROZGRYWEK! Z NAMI NIE BĘDZIECIE SIĘ NUDZIĆ! :)